Imagine. | O nas
15317
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15317,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

O nas

IDEA

Wyobraź sobie przestrzeń. Surowa pustka. Bryła ze ścian i podłóg. Wyobraź sobie jak przeobraża się w kształt, nabiera kolorów, przybiera formę czegoś namacalnego, a jednocześnie ironicznie pozostaje formą kuszącej tajemnicy, która skrywa nieograniczone możliwości. Takie jest właśnie projektowanie. Najważniejszą rolę odgrywa wyobraźnia nieustannie nasycana różnorodnymi bodźcami z zewnątrz, które przyswajamy wszystkimi zmysłami. To źródło zdaje się nie mieć dna.

Wyobraź sobie przestrzeń całkowicie dopasowaną do Twoich potrzeb. Przestrzeń przygotowaną na przyjęcie Twego świata: stylu życia, upodobań i preferencji. Przestrzeń, która wypełni się śmiechem, zapachem, światłem. To Twój dom. Wyobraź sobie pełen profesjonalizm i zaangażowanie przy realizacji projektu. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej inwestycji osiągam wysoką jakość i niepowtarzalność rozwiązań.

Wyobraź sobie, że napotkane trudności stają się wyzwaniem, z którym chcę się zmierzyć. Nie potrafię stać w miejscu. Nieustanny rozwój i doświadczanie w pracy jest naturalnym stanem rzeczy. Nagrodą jest widzieć jak zaprojektowane przeze mnie wnętrze wypełnia się życiem. To moja pasja.

DOŚWIADCZENIE

Imagine. powstało na kanwie moich niezliczonych przygód i doświadczeń z projektowaniem.

DOŚWIAD-

CZENIE

Imagine. powstało na kanwie moich niezliczonych przygód i doświadczeń z projektowaniem.

Można powiedzieć, że wszystko zaczęło się w momencie gdy podjęłam decyzję o wyborze szkoły, w konsekwencji której zostałam absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz Politechniki Białostockiej.  Życie zweryfikowało jak bardzo teoria jest niekompletna bez praktyki i doświadczania rzeczywistości. Aby się o tym przekonać musiałam pokonać wiele kilometrów i przełamać mnóstwo granic/barier. Zaczynałam w londyńskim biurze architektonicznym na New Quebec Street u boku Tima Jeffreya. Tim wielki pasjonat, który pod nazwą Timothy Mark promował magiczne i całkowicie niezwykłe zdobione meble własnego autorstwa wykonane w 100% z drewna. Kolejne londyńskie doświadczenia zbierałam pracując jako asystentka w Nicholas Anthony. Jest to firma specjalizująca się w sprzedaży kuchni znanych niemieckich marek takich jak Pronorm i Poggen Pohl. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie podejście do nowego pracownika. Już na początku opracowano dla mnie cały plan szkoleń i kursów jakie miały mi pomóc w pracy, w tym kurs na programach FlanitFusion i EasyQuote, szkolenia Simensa, SubZero & Wolf oraz Gaggenau.

(j)1000interior-1753743
(j)2_1000_black-and-white-interior-macbook-drawing-71983

W 2009 roku podjęłam decyzję o powrocie do Polski. Osiedlając się w Warszawie rozpoczęłam pracę w  firmie Idea MM zajmującej się nie tylko projektowaniem wnętrz, ale również  dystrybucją takich luksusowych i znanych w branży marek jak Minotti, Cassina, Fritz Hansen, Knoll, Vitra  i wiele innych. Tym razem moje zadania skupiały się głównie na projektowaniu kuchni znakomitej firmy Bulthaup, znanej i docenianej dzięki swojej innowacyjności, niemieckiej precyzji i nietypowego podejścia do design. Po kilku latach stałam się ekspertem. Pracując w IdeaMM stopniowo zaczęłam uczestniczyć w bardziej złożonych projektach, wymagających zgranej pracy w zespole i przede wszystkim ustalania harmonogramów prac, przeprowadzaniu spotkań z klientami , kontrolowania wszystkiego i dbania aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Tak upłynęły trzy lata z napiętym terminarzem, ciekawymi klientami i rewelacyjnymi markami. W końcu zapragnęłam stworzyć coś własnego, coś mojego, gdzie wyobraźnia wymknie się spod narzuconych ram, a wszystko pod czym będę się podpisywać będzie w 100% moim pomysłem. W podjęciu decyzji o otwarciu własnej firmy pomogły mi również zdobyte w toku pracy bogate i różnorodne doświadczenia i tak powstało biuro projektowe Imagine.